Hledáme trainer instructor:

Hledáme trainer instructor nebo instruktory potápění kteří se chtěji stát trainer instructor!

Pokud dobře ovládáš němčinu nebo angličtinu, uhradí veškeré náklady na výcvik asociace sportovních potápěčů IDEA.

Stát se učitelem potápění IDEA.

Předpokladem k přechodu k IDEA je:
aktivní status jako učitel potápění
učitel potápění (RSTC / CMAS standard)
IDEA crossover
IDEA crossover
IDEA patří k celosvětovým, mezinárodním svazům sportovního potápění a hledá právě Vás ! Instruktorský trenér IDEA Vás proškolí na profesionální úroveň. Patříme k nejlepším na světě – staňte se i Vy jedním z nás.

Víme, jak je obtížné se osamostatnit jako učitel potápění. Z tohoto důvodu IDEA připravila speciální podpůrčí program pro čekatele na instruktora a crossover účastníky.

K tomu patří vícejazyčná e-výuková platforma s elektronickými knihami a videoprezentacemi, včetně velice dobře vypracovaných běžných prezentací teoretických lekcí pro všechny potápěčské kurzy IDEA. Jako učitel potápění IDEA dostanete kompletně vypracované prezentace kurzů s více než 800 fóliemi zdarma ! Můžete ihned začít s přednáškami teoretické výuky!

Správná reklama je již poloviční obchod! Z tohoto důvodu Vám IDEA nabízí kompletní IT infrastrukturu pro marketingové účely a v rozjezdové fázi pro Vás zadarmo vyhotoví nezbytnou tištěnou reklamu. Tím máte již na začátek Vašeho podnikání jako učitel potápění fungující IT platformu k rozesílání newsletterů, emailů, oznámení o kurzech a jiných aktivitách.

Díky vynikající mezinárodní spolupráci regionálních manažerů IDEA a instruktorských trenérů se v tomto roce konají instruktorské a crossover kurzy v oblíbených dovolenkových regionech jako Chorvatsko, Itálie, Španělsko a Egypt. Přidejte se a staňte se jedním z nás!

IDEA Vám pomůže při Vaší kariéře jako učitel potápění.
Další informace Vám poskytne:
IDEA Regional Manager
Walter Raunikar
Email: regional_manager@idea-training.org
Tel: +43 699 11 32 62 42